بخش طراحی و پروژه

طراحی فضای فیزیکی هر کسب و کاری یک تخصص است که باعث می شود نیازهای شما در فضای کارتان تامین شود و مخاطبان، ارباب رجوع و مشتریان از حضور در محل کسب و کار شما لذت ببرند.

اگر کسب و کاری دارید که در فهرست اصناف ما وجود دارد می توانید نیاز خودتان را با مشاوران ما مطرح کنید. مشاوران بعد از بررسی شرایط محل کسب و کار شما به شما یک یا چند پکیج می دهند که می تواند توسط گروه صنعتی طاها طراحی و اجرا شود.

این دپارتمان از متخصصان و کارشناسان طراحی و دکوراسیون داخلی استفاده می کند و ضمن ارزیابی وضعیت بازار تجهیزات و اولویت های شما برای کیفیت، قیمت و سایر فاکتورها، پکیج های مناسب برای شرایط شما را عرضه می کند. پس از تایید پکیج، شما می توانید درخواست طرح کنید. این دپارتمان طرح ها را بر اساس پکیج انتخابی ارسال می کنند و پس از تایید طرح، مراحل تهیه محصول و اجرا طی می شود.

دپارتمان طراحی و پروژه علاوه بر طراحی به دنبال خلاقانه ای است که بتواند تلفیقی میان هنر و ذائقه ایرانی و صنعت تجهیزات فروشگاهی ایجاد کند. همچنین این بخش بر کل فرآیند تجهیز فروشگاه نظارت خواهد داشت تا استانداردهای مد نظر در طی اجرای پروژه به درستی رعایت شود.

در صورتی که کسب و کار ویژه ای دارید که در فهرست فوق نمی گنجد نیز می توانید از طریق این دپارتمان اقدام بفرمایید تا طراحان با مطالعه کسب و کار شما، امکاناتی را که گروه صنعتی طاها می تواند به صورت سفارشی در اختیار شما قرار دهد را ارزیابی و اعلام کنند.