درباره گروه صنعتی طاها

گروه صنعتی طاها، نتیجه تلاش عده ای از متخصصان و کارشناسان ایرانی برای خودکفایی و اعتلای صنعت نوظهور تجهیزات فروشگاهی است. اگرچه بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی صنعت تجهیزات فروشگاهی همواره در کشور مورد استفاده قرار می گرفته اما به دلیل بازار محدود این صنعت، تجهیزات مورد نیاز غالبا وارداتی بوده اند. در سال های اخیر با افزایش کیفیت زندگی مردم در ایران، تلاشهایی برای ساخت فروشگاه های زنجیره ای شکل گرفت. اما در حوزه ساخت تجهیزات فروشگاهی اقدامات هنوز به اندازه کافی چشمگیر نبود.

کالاها و محصولات چینی و ترک بازار ایران را در تصاحب خود قرار داده بودند و سرمایه های کشور برای حوزه ای که به راحتی در کشور قابل دسترسی است از کشور خارج می شد. در این برهه زمانی بود که گروه صنعتی طاها با هدف کمک به توسعه حوزه فروشگاه های زنجیره ای و افزایش کیفیت فضاهای فروش از قبیل مال ها، فروشگاه ها و سوپرمارکت ها تاسیس و راه اندازی شد.

گروه صنعتی طاها یک شرکت دانش بنیان است که فروشگاه مشخصی برای ارائه محصول به مشتریان ندارد. بنابراین ما می توانیم نمونه های مورد نیاز محصولاتمان را برای مشتریان ارسال کرده و پس از تایید، نسبت به تامین نیاز آنها اقدام کنیم. لطفا با شماره همراه 09127238460 تماس حاصل فرمایید تا هماهنگی های لازم برای ارسال کالاهای مورد نیاز صورت گیرد.

دفتر مرکزی گروه صنعتی طاها در تهران است و در حال برنامه ریزی برای بازگشایی دفاتری در شهرستان ها هستیم. در عین حال اکنون ما می توانیم به تقاضای شرکت ها در سراسر کشور رسیدگی کنیم. مطمئن باشید که قیمت ها کاملا رقابتی بوده و می توانید خرید بی دغدغه ای از جهت مسائل مرجوعی یا نصب و پشتیبانی داشته باشید.

 

این کار در ابتدای امر بسیار سخت می نمود، چراکه بازارهای کشور در انحصار کالاهای ارزان قیمت چینی قرار داشت و در عین حال به دلیل کلیشه های ذهنی که در این خصوص وجود داشت، توجه جدی به تولیدات داخلی نمی شد. لذا جلب اعتماد مشتریان در شرایطی باید صورت می گرفت که رقبای بزرگ ترکیه ای با کیفیت قابل قبولی کالای خودشان را از طریق نمایندگان ایرانی در کشور عرضه می کردند و در چنین شرایطی بود که گروه صنعتی طاها برای نخستین بار در این حوزه وارد شد.

تلاش ما در سال های اخیر جلب و حفظ اعتماد مشتریان بوده است که این خواست را با ارائه کیفیت در محصولات و درستی وصداقت  دنبال کرده ایم. مطمئنا یک مجموعه صنعتی برای رسیدن به اهداف خویش نیازمند تخصص های زیادی است. ما در مجموعه طاها توانسته ایم بهترین ها را گرد هم آوریم تا کیفیتی قابل توجه از محصولات را ارائه دهیم.

مدیران فروشگاه های زنجیره ای به خوبی از اهمیت کیفیت تنوع و بسته بندی و قیمت مناسب آگاهند و این سه در راس اهداف شرکت صنعتی طاها بوده است. عرصه فعالیت صنعتی در ایران به  گروه صنعتی طاها بر پایه تولید با کیفیت عالی، قیمت مناسب و اقتصادی و ایجاد روابط متقابل پایدار با مشتریان بوده است. این رفتار رسالت اصلی مجموعه صنعتی طاها است که در سراسر مجموعه دنبال می شود.

تلاش ما برای جلوگیری از خروج ارز از کشور و تولید تمام کالاها با کیفیت بالا و قیمت مناسب و حتی پایین تر از مشابه چینی بوده است. ما در نتیجه حمایت های مشتریان برای خرید کالاهای ایرانی توانسته ایم آوازه ای چشمگیر در کیفیت و خدمات متمایز کسب نماییم. اگرچه تا کنون عمده کالاهای ما مشابه خارجی دارند اما هدف ما حرکت به سمت طراحی های بومی کالاهای ایرانی است که با حمایت های مدیران فروشگاهی در کشور محقق خواهد شد. در این راستا شرکت به تازگی بخش جدید ارزیابی و طراحی مدل بومی برمبنای فرهنگ اصیل ایرانی  را راه اندازی نموده که به ما این امکان را می دهد کالاهایی با کیفیت و متناسب با ذائقه ایرانی طراحی کنیم.

اگرچه فعالیت ما در فضای رقابتی انجام می شود اما گروه صنعتی طاها ایران فضای رقابتی را فرصتی برای انجام کارهای با کیفیت می داند که نهایتا به رضایت مشتریان ایرانی ختم می شود.

 

ما قادریم به شما کمک کنیم تا تجهیزات فروشگاهی و بازرگانی مورد نیاز خودتان را به صورت قراردادی با توجه به اهداف مورد نیاز شما به صورت ویژه طراحی و ارائه دهیم.

اگر گروه صنعتی طاها را به عنوان تامین کننده نیازهای تجهیزات فروشگاهی خودتان انتخاب کنید ما می توانیم تضمین کنیم که شما بهترین قطعات را با مناسبترین قیمت تهیه کرده اید. هدف ما تجهیز فروشگاه ها با توجه به نیازهای واقعی آنهاست و در این جهت با شما همکاری نزدیک را خواهیم داشت.

گروه صنعتی طاها طیف گسترده ای محصولات را برای طیف گسترده ای از مشتریان تقدیم می کند که با مناسبترین قیمت ها برای شرکت ها و بنگاه های کسب و کار ارائه می شوند. مزیت ما در تخصصی کردن فعالیت ها در حوزه طراحی، تجهیز و فروش است که شما می توانید در هر بخش با کارشناسان مرتبط ارتباط داشته و اطلاعات دقیق را در مورد زمینه کاری تان دریافت کنید.

گروه صنعتی طاها در حال مطالعه برای تاسیس دفاتر فروش در مراکز استان ها و شهرستان هاست و در این جهت می توانید در کنار ما فعالیت کنید تا بتوانیم پشتیبانی حداکثری به مشتریان در سراسر کشور ارائه کنیم.

 

محصولات ما

گروه صنعتی طاها مفتخر است اعلام کند که در طی سال های اخیر توانسته است تنوع محصولات خود را تا تولید بالغ بر ۲۰۰ قطعه محصول گسترش دهد. ما قادریم تا طیف گسترده ای از نیازهای بازار تجهیزات فروشگاهی را برای مشتریان خود تولید نماییم. علاوه بر آن این شرکت قادر است تا تامین کننده تمام قطعاتی باشد که مشتریان برای دریافت یک پکیج کامل از تجهیزات نیاز دارند. پکیجی که علاوه بر محصولات خود شرکت می تواند شامل: قفسه بندی فروشگاهی، قفسه بندی سوپر مارکت، قفسه بندی انبار، نمایشگر های مختلف، صفحات نمایش، نمایشگرهای LED، استندها، ویترین های مد، ویترین های فروشگاه، شمارنده و میز پذیرایی، میز صندوق موتوری، انواع مانکن ها، انواع مانکن های انعطاف پذیر، انواع مانکن های ورزشی ، ریل لباس و ریل پوشاک، چرخ دستی خرید، چرخ دستی های سوپر مارکت، چرخ دستی های انبار و سبدهای خرید، پورد، تجهیزات نگهداری مواد غذایی، تبرید و فریزر و بسیاری از موارد دیگر را شامل می شود.

در گروه صنعتی طاها حدود ۶۰ محصول وجود دارد که بر اساس نیازهای مشتریان در صنف های مختلف در سایت طبقه بندی شده است. این محصولات بسیار منعطف بوده و می توانیم آنها را به صورت کاملا سفارشی در اختیار مصرف کنندگان قرار دهیم.

بنابراین اگر هرگونه نیازی به محصولی که حتی فکر می کنید در لیست محصولات ما نیست دارید، آن فکر را با مشاوران ما در میان بگذارید تا بهترین راه کار را برای تامین خواسته تان ارائه دهند.

قرارداد تجهیز فروشگاه

ما قادریم در پروژه ها تجهیزات را برای برندها به گونه ای آماده کنیم که رنگ، لوگو و نام کسب و کار شما در سراسر محصولات ما قابل ملاحظه باشد. این امر شامل قفسه ها، سیستم های نمایش، و ترولی ها و سبدهای خرید و سایر محصولات می شود.

همچنین ما در قراردادهایمان با استفاده از CAD (طراحی کامپیوتری) تمام شرایط را پیش از اجرا شبیه سازی می کنیم تا بتوانید نمایی کامل از آنچه فروشگاهتان به آن شبیه خواهد شد داشته باشید. با این وسیله شما قادر خواهید بود مقادیر دقیقی از کالاها و تجهیزات فروشگاهی را تهیه و یا در کم و زیاد کردن آنها نتایج قابل مشاهده باشند. در نتیجه کیفیت بالا رفته و کمیت متعادل می شود.

در نهایت اعلام می کنیم که منتظریم برای هر فعالیتی که در این صنف دارید با ما تماس بگیرید تا بتوانیم به نیازهای اطلاعاتی شما پاسخ گفته و در صورت امکان به آنها رسیدگی و آنها را تامین نماییم. فقط کافی است با شماره ۰۹۱۲۷۲۳۸۴۶۰ تماس حاصل فرمایید.

خرید تجهیزات فروشگاهی و یراق آلات طاها

مشاوران زیادی امروز در صنعت فروشگاهی کشور فعالیت می کنند که برای مشتریان خود پیشنهاداتی در خصوص نوع برندهای خریداری شده ارائه می دهند. ما در گروه صنعتی طاها به این دسته از طراحان و مشاوران تخفیف های ویژه ای می دهیم تا بتوانند علاوه بر تامین قطعات با کیفیت برای مشتریانشان، از خدمات ویژه گروه صنعتی طاها در خریدها برخوردار شوند.

اطلاعات مشتری

 

گروه صنعتی طاها