طراحی سوپرمارکت، فروشگاه و مال

تخصص ویژه گروه صنعتی طاها تا کنون طراحی سوپرمارکت، فروشگاه زنجیره ای و مال بوده است. ما برای این دسته از کسب و کارها طرح های ویژه ای داریم و در صورت نیاز می توانیم کل فرآیند معماری و دکوراسیون داخلی یک سوپرمارکت، فروشگاه یا مال را از صفر تا صد طراحی، تامین تجهیزات، اجرا و نگهداری کنیم.

به ویژه در سال های اخیر با رشد فروشگاه های زنجیره ای، مشتریان ما در هر سه دسته در حال گسترش هستند. چراکه فروشگاه های زنجیره ای بزرگ، برنامه های جدی برای توسعه این فروشگاه ها و پوشش کامل فضاهای شهری را دارند. در این میان سوپرمارکت هایی که کیفیت کارشان با این فروشگاه ها قابل رقابت نباشد، در این گردونه حذف می شوند و بنابراین ما توصیه های ویژه ای به این کسب و کارها داریم تا با استفاده از طراحی های جدید و روز و تجهیزات مناسب، حداقل از نظر فضاهای فروشگاهی کیفیت مطلوب را به مشتریان خود بدهند.

بهره گیری از حداقل فضاهای ممکن برای سوپرمارکت هایی که قصد دارند تنوع اجناسشان را بالا ببرند یکی دیگر از تخصص های ما در گروه صنعتی طاهاست. فضاهای فروشگاه های زنجیره ای به آنها اجازه هرگونه مانوری را در خصوص تامین کالا می دهد اما در سوپرمارکت ها این فضا به اندازه کافی بزرگ نیست و در نتیجه باید مدیریت خوبی نسبت به فضای سوپر مارکت انجام شود تا این فضا برای چیدمان کالاهای متنوع بهینه شود.

همچنین استفاده از تجهیزاتی مانند ترولی ها و سبدهای خرید با اندازه هایی مناسب با شرایط شما یکی دیگری از جنبه های قوت گروه صنعتی طاها است. اینکه ما می توانیم این تنوع را در رنگ بندی، در سایز بندی و ارائه به مشتریان داشته باشیم. در نتیجه مشتریان می توانند بر اساس هویت برند تجهیزات فروشگاهی و سوپرمارکت خودشان را تهیه کنند.

بخش طراحی و پروژه مسئولیت این قسمت از فعالیت های ما را بر عده دارد.