پروژه های تجهیز فروشگاهی

گروه صنعتی طاها مفتخر است اعلام نماید که تا کنون با طیف گسترده ای از مشتریان در کشور برای پروژه های تجهیز فروشگاه همکاری کرده است. این پروژه ها معمولا در سطوح مختلف انجام شده اند. در اکثر پروژه ها اجرای پروژه به صورت تامین محصولات و نگهداری می باشد. ما مفتخریم اعلام کنیم که حدود ۴۰ درصد از تجهیزات فروشگاهی را با بهره گیری از نیروی کار داخلی و استفاده از تولیدات مصنوعات پتروشیمی و ذوب آهن کشور در کشور تولید و عرضه می کنیم. لذا مشتریان ما که فهرستشان در ذیل قابل ملاحظه هستند، جزء شرکت های حامی تولید داخلی (ملی) محسوب می شوند.

همچنین شما می توانید با بهره گیری از خدمات گروه صنعتی طاها، از مرحله طراحی، تا نصب و راه اندازی همراهی مطمئن در کنار خود داشته باشید. فقط کافیست با شماره همراه ۰۹۱۲۷۲۳۸۴۶۰ تماس حاصل کنید تا ضمن دریافت مشاوره رایگان از هزینه ها و سایر کیفیت ها اطلاع حاصل نمایید.

آنچه در سایت گروه صنعتی طاها ملاحظه می فرمایید بخشی از محصولات را عرضه می کند. بسیاری از نیازهای مشتریان ما به دلیل تخصصی شدن فعالیت های تجاری شان در این سایت نمی گنجند و بنابراین ما در مقاطع مختلف اقدام به تولید محصولات سفارشی با کمترین زمان ممکن و هزینه بسیار مناسب کرده ایم.

گروه صنعتی طاها رسالت خود را بر تامین نیازهای مشتریان قرار داده است، بنابراین در مورد قطعاتی که تکمیل کننده یک پروژه می باشد، در دفتر ما مشتریان درخواست هایشان را طرح می کنند و ما تامین کنندگان دیگری را به آنها معرفی می کنیم که کیفیت های مورد نیاز مشتریان تامین شود و پکیج آنها به صورت ایده آل با کمترین هزینه و بهترین کیفیت بسته شود.

رنگ بندی در محصولات کاملا قابلیت سفارشی شدن دارد تا شما بتوانید یک رنگ را به عنوان رنگ برند خود انتخاب نمایید و تمام محصولات خودتان را بر اساس آن رنگ انتخاب و استفاده نمایید. علاوه بر آن در استفاده از سایزهای دلخواه محصولات و دیگر ویژگی ها نهایت همکاری برای دریافت محصولی مشابه آنچه می خواهید انجام می شود.

خوشبختانه با چنین شرایطی توانسته ایم مجموعه های فروشگاهی ذیل را با خودمان همراه کنیم.

  1. نجم خاورمیانه
  2. فروشگاه زنجیره ای کی دو
  3. ستار ا هایپر
  4. فایتون سنتر
  5. فروشگاه زنجیره ای سالو فروشگاه زنجیره ای کوثر
  6. هایپر می
  7. هایپرمارکت ققنوس
  8. فروشگاه زنجیره ای باما
  9. هایپرمارکت امیران

گروه صنعتی طاها در یک برنامه طولانی مدت قصد دارد به عنوان تامین کننده بخشی از نیازهای فروشگاه ها و کسب و کارهای ذیل نیز فعالیت کرده و اندک اندک تامین کننده نیازهای این بخش از برندها باشد: